Price: NT$84
Original Price: NT$134
| Skin Type | Dry |
| Flavor Name | Strawberry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Scrubs |
| 高度 | 2.1 cm |
| 長度 | 4.8 cm |
| 淨重 | 5 g |
| 寬度 | 4.8 cm |
| SKU | sb260120153475846608093 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 2406295 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.